5 varianten
op basis van materiaal
Vrijstaande glijbaan met grip H1.0
€ 3.392
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 6 |
|---|---|
| Basismateriaal | RVS |
| Speelfuncties | Glijden |
| Valhoogte | 1,0 m |
| Afmetingen | 2,4 x 0,9 x 1,7 m |
| Valzone | 4,9 x 3,9 m |
| Obstakelvrije zone | 5,4 x 3,9 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
