2 varianten
op basis van materiaal
Taludglijbaan H1.5
€ 2.002
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gerecycled kunststof |
| Speelfuncties | Glijden |
| Valhoogte | 1,0 m |
| Afmetingen | 3,2 x 0,9 x 1,6 m |
| Valzone | 6,1 x 4,7 m |
| Obstakelvrije zone | 6,6 x 4,7 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Zwaarste onderdeel | 30 kg |
|---|
