Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gerecycled kunststof |
| Speelfuncties | Glijden |
| Valhoogte | > 0,6 m |
| Afmetingen | 3,0 x 0,9 x 2,3 m |
| Valzone | 3,2 x 2,6 m |
| Obstakelvrije zone | 6,1 x 4,0 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gerecycled kunststof |
| Speelfuncties | Glijden |
| Valhoogte | > 0,6 m |
| Afmetingen | 3,0 x 0,9 x 2,3 m |
| Valzone | 3,2 x 2,6 m |
| Obstakelvrije zone | 6,1 x 4,0 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |