6 varianten
op basis van materiaal
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 6 |
|---|---|
| Basismateriaal | RVS |
| Speelfuncties | Glijden |
| Valhoogte | > 0,6 m |
| Afmetingen | 3,0 x 0,9 x 2,3 m |
| Valzone | 3,2 x 2,6 m |
| Obstakelvrije zone | 6,1 x 4,0 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
