2 varianten
op basis van materiaal
Vogelnestschommel nest 120cm H2.2
€ 3.092
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gerecycled kunststof |
| Speelfuncties | Loungen, Schommelen |
| Valhoogte | 1,3 m |
| Afmetingen | 3,4 x 1,4 x 2,2 m |
| Valzone | 6,0 x 2,5 m |
| Obstakelvrije zone | 7,0 x 4,1 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
