2 varianten
Dubbele schommel 2xPZ AW H2.5
SKUBBP.034.0A
ProductcategorieSchommels
Sub productcategorieAnti-wrap
ProductlijnBasic Play
€ 4.203
Toestelinformatie
| Leeftijd | 0 - 80 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gecoat metaal |
| Speelfuncties | Schommelen, Zitten |
| Valhoogte | 1,5 m |
| Afmetingen | 3,5 x 1,7 x 2,7 m |
| Valzone | 7,2 x 3,0 m |
| Obstakelvrije zone | 8,2 x 4,3 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Product downloads
Gerelateerde producten
-
-
7 varianten op basis van materiaal
Vrijstaande glijbaan met grip H1.95
Aluminium blauw met glijbaan polyester oranjeArtikel: BBP.020.5AP€ 3.229 -
2 varianten op basis van materiaal
-
4 varianten op basis van materiaal
-
2 varianten op basis van materiaal
-
2 varianten op basis van materiaal
