5 varianten
op basis van materiaal
Combinatietoestel
€ 10.160
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gecoat metaal |
| Speelfuncties | Combinatietoestel, Glijden, Klimmen, Klimwand, Schommelen |
| Valhoogte | 1,5 m |
| Afmetingen | 5,5 x 3,7 x 2,4 m |
| Valzone | 7,1 x 6,8 m |
| Obstakelvrije zone | 8,1 x 7,3 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 46 kg |
| Grootste onderdeel | 4,2 x 0,4 x 0,5 m |
