Voelbord Zomer
€ 1.157
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 8 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Educatie, Rollenspel |
| Valhoogte | N,v,t, |
| Afmetingen | 1,3 x 0,3 x 1,4 m |
| Valzone | 4,2 x 3,0 m |
| Obstakelvrije zone | 4,2 x 3,0 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 76 kg |
| Grootste onderdeel | 1,3 x 0,5 x 1,5 m |
