3 varianten
op basis van materiaal
Combinatietoestel
€ 18.270
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gecoat metaal |
| Speelfuncties | Combinatietoestel, Glijden, Klimtoestel |
| Valhoogte | 1,5 m |
| Afmetingen | 5,9 x 3,4 x 3,1 m |
| Valzone | 8,5 x 6,9 m |
| Obstakelvrije zone | 9,0 x 6,9 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 53 kg |
| Grootste onderdeel | 03,3 x 00,9 x 0,6 m |
