2 varianten
op basis van materiaal
Peuterschommel met peuterzitje H1.5
€ 1.507
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 6 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gecoat metaal |
| Speelfuncties | Schommelen |
| Valhoogte | 1,1 m |
| Afmetingen | 1,9 x 0,4 x 1,8 m |
| Valzone | 5,3 x 1,8 m |
| Obstakelvrije zone | 6,3 x 2,6 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
