4 varianten
op basis van materiaal
Combinatietoestel
€ 22.458
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gecoat metaal |
| Speelfuncties | Combinatietoestel, Glijden, Klimmen, Ruimtenet |
| Valhoogte | 1,5 m |
| Afmetingen | 11,5 x 1,6 x 2,5 m |
| Valzone | 4,6 x 14,0 m |
| Obstakelvrije zone | 4,6 x 14,5 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
