3 varianten
op basis van materiaal
Combinatietoestel
€ 28.092
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gecoat metaal |
| Speelfuncties | Balanceren, Combinatietoestel, Duikelen, Glijden, Klimmen, Klimwand, Schommelen |
| Valhoogte | 1,5 m |
| Afmetingen | 7,4 x 7,2 x 3,1 m |
| Valzone | 10,3 x 9,7 m |
| Obstakelvrije zone | 10,3 x 10,2 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
