Balanceerpad
€ 4.534
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 8 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gecoat metaal |
| Speelfuncties | Balanceren, Springen |
| Valhoogte | > 0,6 m |
| Afmetingen | 6,0 x 1,0 x 2,3 m |
| Valzone | 9,0 x 3,9 m |
| Obstakelvrije zone | 9,0 x 3,9 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
€ 4.534
| Leeftijd | 1 - 8 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gecoat metaal |
| Speelfuncties | Balanceren, Springen |
| Valhoogte | > 0,6 m |
| Afmetingen | 6,0 x 1,0 x 2,3 m |
| Valzone | 9,0 x 3,9 m |
| Obstakelvrije zone | 9,0 x 3,9 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |