2 varianten
op basis van materiaal
Balanceerpad
€ 4.425
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 8 |
|---|---|
| Basismateriaal | Hardhout |
| Speelfuncties | Balanceren, Springen |
| Valhoogte | > 0,6 m |
| Afmetingen | 6,0 x 1,0 x 2,2 m |
| Valzone | 9,0 x 3,9 m |
| Obstakelvrije zone | 9,0 x 3,9 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
