2 varianten
op basis van materiaal
Combinatietoestel
€ 15.075
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gecoat metaal |
| Speelfuncties | Balanceren, Combinatietoestel, Educatie, Glijden, Schommelen |
| Valhoogte | 1,2 m |
| Afmetingen | 6,4 x 4,3 x 2,6 m |
| Valzone | 7,7 x 7,4 m |
| Obstakelvrije zone | 7,7 x 8,2 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
