2 varianten
op basis van materiaal
Speelhuis Nollosund
€ 2.821
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 6 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gecoat metaal |
| Speelfuncties | Educatie, Rollenspel, Speelhuis |
| Valhoogte | nvt |
| Afmetingen | 2,2 x 1,8 x 2,0 m |
| Valzone | 4,7 x 5,0 m |
| Obstakelvrije zone | 4,7 x 5,0 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
