2 varianten
op basis van materiaal
Familiewip Zwanen rugleuning
€ 8.220
Toestelinformatie
| Leeftijd | 2 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gecoat metaal |
| Speelfuncties | Wippen |
| Valhoogte | 0,8 m |
| Afmetingen | 2,9 x 1,2 x 0,9 m |
| Valzone | 4,7 x 3,1 m |
| Obstakelvrije zone | 4,7 x 3,1 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
