Dubbele schommel H2.5
€ 2.669
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gecoat metaal |
| Speelfuncties | Schommelen, Zitten |
| Valhoogte | 1,5 m |
| Afmetingen | 3,5 x 1,7 x 2,7 m |
| Valzone | 7,2 x 2,9 m |
| Obstakelvrije zone | 8,2 x 4,3 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
€ 2.669
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gecoat metaal |
| Speelfuncties | Schommelen, Zitten |
| Valhoogte | 1,5 m |
| Afmetingen | 3,5 x 1,7 x 2,7 m |
| Valzone | 7,2 x 2,9 m |
| Obstakelvrije zone | 8,2 x 4,3 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |