4 varianten
op basis van materiaal
Speelschip boeg
€ 1.829
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 8 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gerecycled kunststof |
| Speelfuncties | Educatie, Rollenspel |
| Valhoogte | 0,3 m |
| Afmetingen | 2,2 x 1,4 x 1,0 m |
| Valzone | 5,2 x 4,5 m |
| Obstakelvrije zone | 5,2 x 4,5 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 18 kg |
| Grootste onderdeel | 1.7 x 0.8 x 0.1 m |
