4 varianten
Veerhobbel Zeehond
€ 757
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 6 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gerecycled kunststof |
| Speelfuncties | Rollenspel, Veren |
| Valhoogte | > 0,6 m |
| Afmetingen | 0,9 x 0,3 x 0,9 m |
| Valzone | 3,5 x 2,5 m |
| Obstakelvrije zone | 3,5 x 2,5 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 30 kg |
| Grootste onderdeel | 2.2 x 0.9 x 0.6m m |
