4 varianten
op basis van materiaal
Speelschip stuurhut
€ 10.891
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 8 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gerecycled kunststof |
| Speelfuncties | Combinatietoestel, Educatie, Glijden, Rollenspel |
| Valhoogte | 1,0 m |
| Afmetingen | 3,0 x 2,8 x 2,4 m |
| Valzone | 5,1 x 5,0 m |
| Obstakelvrije zone | 6,0 x 5,7 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 55 kg |
| Grootste onderdeel | 2.4 x 0.75 x 0.75 m |
