2 varianten
op basis van materiaal
Bordes met pomp waterleiding
€ 5.388
Toestelinformatie
| Leeftijd | 0 - 80 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gerecycled kunststof |
| Speelfuncties | Waterspel |
| Valhoogte | 0,1 m |
| Afmetingen | 1,5 x 0,9 x 1,3 m |
| Valzone | 4,3 x 3,9 m |
| Obstakelvrije zone | 4,3 x 3,9 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Grootste onderdeel | 1,2 x 1,1 x 0,5 m |
|---|
