Het huis van nijntje
€ 4.809
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 6 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gerecycled kunststof |
| Speelfuncties | Educatie, Rollenspel, Speelhuis |
| Valhoogte | 0,6 m |
| Afmetingen | 1,7 x 1,5 x 1,8 m |
| Valzone | 4,7 x 4,5 m |
| Obstakelvrije zone | 4,7 x 4,5 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 38 kg |
| Grootste onderdeel | 1,4 x 1,05 x 0,08 m |
