4 varianten
op basis van materiaal
Zitje Schelp oranje
€ 234
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 6 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gerecycled kunststof |
| Speelfuncties | Zitten |
| Valhoogte | 0,3 m |
| Afmetingen | 0,3 x 0,3 x 0,3 m |
| Valzone | Ø 3,3 m |
| Obstakelvrije zone | Ø 3,3 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 10 kg |
| Grootste onderdeel | 1,0 x 0,1 x 0,1 m |
