Meetingpoint nina
€ 407
Toestelinformatie
| Leeftijd | 0 - 80 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gerecycled kunststof |
| Speelfuncties | Meeting point, Rollenspel, Straatspelen |
| Valhoogte | - |
| Afmetingen | 0,5 x 0,2 x 0,8 m |
| Valzone | 3,5 x 3,2 m |
| Obstakelvrije zone | 3,5 x 3,2 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 8 kg |
| Grootste onderdeel | 1,5 x 0,1 x 0,1 m |
