Speeltoestel Schildpad
€ 1.575
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 6 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gerecycled kunststof |
| Speelfuncties | Klimmen, Rollenspel |
| Valhoogte | 0,6 m |
| Afmetingen | 1,2 x 0,7 x 0,6 m |
| Valzone | 4,2 x 3,7 m |
| Obstakelvrije zone | 4,2 x 3,7 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 9 kg |
| Grootste onderdeel | 1,2 x 0,8 x 0,1 m |
