6 varianten
op basis van materiaal
Toestelinformatie
| Leeftijd | 3 - 8 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gecoat metaal |
| Speelfuncties | Balanceren, Klimtoestel |
| Valhoogte | 0,6 m |
| Afmetingen | 1,7 x 1,7 x 2,1 m |
| Valzone | 4,8 x 4,8 m |
| Obstakelvrije zone | 4,8 x 4,8 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
