Speelkeuken L
€ 2.161
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 8 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Educatie, Rollenspel |
| Valhoogte | 0,6 m |
| Afmetingen | 1,5 x 0,8 x 0,6 m |
| Valzone | 4,5 x 3,8 m |
| Obstakelvrije zone | 4,5 x 3,8 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Zwaarste onderdeel | 99 kg |
|---|---|
| Grootste onderdeel | 1,5 , x 1,2 x 0,8 m |
