Watercombinatie LWA versie
€ 11.771
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Educatie, Klimmen, Waterspel |
| Valhoogte | 1,0 m |
| Afmetingen | 5,8 x 3,0 x 2,1 m |
| Valzone | 6,2 x 5,0 m |
| Obstakelvrije zone | 8,9 x 6,0 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Grootste onderdeel | 2.5 x 0.2 x 0.2 m |
|---|
