3 varianten
op basis van materiaal
Zandbak Rebo 2.5 x 2.5 x 0.3
SKU255.252.54K.001
ProductcategorieZand & water
Sub productcategorieZandbak zonder zitjes
ProductlijnBasic Play
€ 2.034
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 6 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gerecycled kunststof |
| Speelfuncties | Zandspel |
| Valhoogte | 0,4 m |
| Afmetingen | 2,5 x 2,5 x 0,3 m |
| Valzone | 5,5 x 5,5 m |
| Obstakelvrije zone | 5,5 x 5,5 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Product downloads
Gerelateerde producten
-
-
8 varianten op basis van materiaal
-
5 varianten op basis van materiaal
Combinatietoestel Kasteel
Gerecycled kunststof met glijbaan polyester blauwArtikel: BBP.260.2KP€ 10.216 -
-
2 varianten op basis van materiaal
-
2 varianten op basis van materiaal
