Zandbak Rebo 4.0 x 3.1 x 0.2
€ 2.031
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 6 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gerecycled kunststof |
| Speelfuncties | Zandspel |
| Valhoogte | 0,3 m |
| Afmetingen | 4,0 x 3,1 x 0,2 m |
| Valzone | 7,0 x 6,1 m |
| Obstakelvrije zone | 7,0 x 6,1 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
€ 2.031
| Leeftijd | 1 - 6 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gerecycled kunststof |
| Speelfuncties | Zandspel |
| Valhoogte | 0,3 m |
| Afmetingen | 4,0 x 3,1 x 0,2 m |
| Valzone | 7,0 x 6,1 m |
| Obstakelvrije zone | 7,0 x 6,1 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |