Combinatietoestel
€ 10.743
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 8 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gerecycled kunststof |
| Speelfuncties | Balanceren, Combinatietoestel, Glijden, Klimmen |
| Valhoogte | 1,0 m |
| Afmetingen | 4,6 x 2,7 x 1,9 m |
| Valzone | 7,0 x 5,3 m |
| Obstakelvrije zone | 7,5 x 5,8 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 23 kg |
| Grootste onderdeel | 2,3 x 0,6 x 0,7 m |
