5 varianten
op basis van materiaal
Zandbak Rebo 3.6 x 3.6 x 0.4
SKU255.363.65K.001
ProductcategorieZand & water
Sub productcategorieZandbak zonder zitjes
ProductlijnBasic Play
€ 3.710
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 6 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gerecycled kunststof |
| Speelfuncties | Zandspel |
| Valhoogte | 0,5 m |
| Afmetingen | 3,6 x 3,6 x 0,4 m |
| Valzone | 6,6 x 6,6 m |
| Obstakelvrije zone | 6,6 x 6,6 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Product downloads
Gerelateerde producten
-
-
8 varianten op basis van materiaal
-
2 varianten op basis van materiaal
-
-
-
