Peuterschommel band+ peuterzit H1.3
€ 2.466
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 6 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Schommelen |
| Valhoogte | 1,0 m |
| Afmetingen | 3,5 x 0,4 x 1,4 m |
| Valzone | 6,7 x 3,2 m |
| Obstakelvrije zone | 6,7 x 3,2 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 50 kg |
| Grootste onderdeel | 2,0 x 0,75 x 0,75 m |
