Combinatietoestel
€ 9.702
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Combinatietoestel, Glijden, Klimmen |
| Valhoogte | 1,5 m |
| Afmetingen | 3,8 x 2,9 x 3,4 m |
| Valzone | 6,5 x 6,2 m |
| Obstakelvrije zone | 7,0 x 6,2 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 300 kg |
| Grootste onderdeel | 3.2 x 1.7 x 1.6 m |
