2-Persoonswip Paard
€ 1.626
Toestelinformatie
| Leeftijd | 2 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Wippen |
| Valhoogte | 0,9 m |
| Afmetingen | 2,8 x 0,6 x 1,1 m |
| Valzone | 5,0 x 2,6 m |
| Obstakelvrije zone | 5,0 x 2,6 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 40 kg |
| Grootste onderdeel | 2,8 x 0,9 x 0,2 m |
