3 varianten
op basis van materiaal
Peuterzitje Vliegenzwam
€ 1.612
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 6 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Zitten |
| Valhoogte | 0,6 m |
| Afmetingen | 1,2 x 1,2 x 0,6 m |
| Valzone | 4,3 x 4,3 m |
| Obstakelvrije zone | 4,3 x 4,3 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 245 kg |
| Grootste onderdeel | 1,5 x 1,2 x 1,3 m |
