Balansroute Kluifjeszwam
€ 1.544
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 6 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Balanceren |
| Valhoogte | 0,4 m |
| Afmetingen | 3,7 x 1,4 x 0,4 m |
| Valzone | 6,7 x 4,4 m |
| Obstakelvrije zone | 6,7 x 4,4 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 56 kg |
| Grootste onderdeel | 2,2 x 1,1 x 1,1 m |
