2 varianten
op basis van materiaal
Speelhuis Elfenbankje
€ 8.849
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 6 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Rollenspel, Speelhuis |
| Valhoogte | 0,6 m |
| Afmetingen | 2,3 x 1,5 x 2,7 m |
| Valzone | 5,3 x 4,6 m |
| Obstakelvrije zone | 5,3 x 4,6 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 300 kg |
| Grootste onderdeel | 3,0 x 1,5 x 2,7 m |
