Vissersbrug Koraalzwam
€ 2.752
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 6 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Balanceren, Educatie, Rollenspel |
| Valhoogte | 0,5 m |
| Afmetingen | 1,8 x 1,2 x 1,4 m |
| Valzone | - |
| Obstakelvrije zone | 4,7 x 4,2 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 42 kg |
| Grootste onderdeel | 2,1 x 0,2 x 0,2 m |
