Klimroute Koekoek
€ 9.189
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 6 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Balanceren, Combinatietoestel, Glijden, Springen |
| Valhoogte | 1,0 m |
| Afmetingen | 4,9 x 3,5 x 2,2 m |
| Valzone | 2,9 x 2,9 m |
| Obstakelvrije zone | 7,9 x 6,2 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 50 kg |
| Grootste onderdeel | 1,0 x 0,85 x 1,0 m |
