2 varianten
op basis van materiaal
Combinatietoestel Truffel
€ 4.445
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 6 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Combinatietoestel, Glijden |
| Valhoogte | 1,0 m |
| Afmetingen | 1,8 x 1,7 x 1,5 m |
| Valzone | 2,9 x 2,9 m |
| Obstakelvrije zone | 4,8 x 4,8 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 50 kg |
| Grootste onderdeel | 1,0 x 0,85 x 1,0 m |
