3 varianten
op basis van materiaal
Peutertafel Vliegenzwam
€ 331
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Zitten |
| Valhoogte | < 0,6 m |
| Afmetingen | 0,6 x 0,6 x 0,6 m |
| Valzone | - |
| Obstakelvrije zone | Ø 3,5 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 29 kg |
| Grootste onderdeel | 1,3 x 0,6 x 0,6 m |
