3 varianten
op basis van materiaal
Klimroute Tonderzwam
€ 17.054
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 6 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Balanceren, Combinatietoestel, Glijden, Klimmen, Speelhuis |
| Valhoogte | 1,0 m |
| Afmetingen | 5,1 x 5,0 x 2,7 m |
| Valzone | 2,9 x 2,9 m |
| Obstakelvrije zone | 8,1 x 8,0 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 280 kg |
| Grootste onderdeel | 3,0 x 1,5 x 2,7 m |
