3 varianten
op basis van materiaal
Stapstam Beukenzwam
€ 312
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 6 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Balanceren, Springen |
| Valhoogte | 0,4 m |
| Afmetingen | 0,3 x 0,3 x 0,4 m |
| Valzone | 3,3 x 3,3 m |
| Obstakelvrije zone | 3,3 x 3,3 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
