Combinatietoestel
€ 12.681
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 6 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Balanceren, Combinatietoestel, Educatie, Glijden |
| Valhoogte | 0,6 m |
| Afmetingen | 5,4 x 2,8 x 2,4 m |
| Valzone | 2,9 x 2,7 m |
| Obstakelvrije zone | 7,9 x 5,4 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 280 kg |
| Grootste onderdeel | 3,7 x 2,0 x 2,2 m |
