4 varianten
op basis van materiaal
Balanceeroversteek
€ 3.580
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Balanceren |
| Valhoogte | 0,6 m |
| Afmetingen | 3,4 x 1,0 x 2,2 m |
| Valzone | 6,7 x 4,4 m |
| Obstakelvrije zone | 6,7 x 4,4 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 107 kg |
| Grootste onderdeel | 1,5 x 1,4 x 2,9 m |
