Klimfuik L.8.3
€ 12.077
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Klimmen, Kruipen |
| Valhoogte | 1,5 m |
| Afmetingen | 8,3 x 2,4 x 1,7 m |
| Valzone | 11,7 x 5,8 m |
| Obstakelvrije zone | 11,7 x 5,8 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
