5 varianten
op basis van materiaal
Balansbalk duo
€ 436
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Grenen |
| Speelfuncties | Balanceren |
| Valhoogte | 0,4 m |
| Afmetingen | 3,8 x 1,7 x 0,4 m |
| Valzone | 6,7 x 4,6 m |
| Obstakelvrije zone | 6,7 x 4,6 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
