3 varianten
op basis van materiaal
Speelhuis Kramfers
€ 2.037
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 6 |
|---|---|
| Basismateriaal | Grenen |
| Speelfuncties | Rollenspel, Speelhuis |
| Valhoogte | nvt |
| Afmetingen | 1,8 x 1,3 x 2,0 m |
| Valzone | 4,2 x 4,2 m |
| Obstakelvrije zone | 4,2 x 4,2 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
